НЕЗВИЧАЙНЕ СВЯТО

14-го жовтня в Ходосівці відзначали одразу декілька подій. Мешканці села вшанували подвиги наших славних сучасних воїнів та відвагу козаків минулих століть, святкували День захисника України, День українського козацтва, Покрову Пресвятої Богородиці та першу річницю Центру культури та мистецтв с. Ходосівка.

О 12 годині розпочався захід урочистого підняття прапору на березі озера біля ДОТ № 127. З привітальним словом виступив сільський голова Микола Леонідович Пянчук, який вислови подяку героям воїнам АТО і запросив до виступу учасників АТО, учасників бойових дій Сергія Давлетшина, Василя Оніщенко та Богдана Скальського. Щирим і по-материнськи  теплим був виступ начальника військового столу Ходосівської сільської ради Глушко Тетяни Василівни. Присутні вшанували пам’ять свого односельця Голоти Володимира Михайловича, який загинув у зоні АТО, та поклали квіти на його могилу.

Не дивлячись на прохолодну і дощову погоду захід зібрав чимало присутніх, які з радістю підспівували козацький марш, що звучав під час підняття прапору та святкового салюту. Всі з задоволенням фотографувались разом з козаками з історично-етнографічної студії «Козацька фортеця». По завершенню заходу директор Центру культури та мистецтв Анна Анатоліївна Клименко запросила всіх до ЦКМ на концерт, а також скоштувати козацького кулішу від справжнього майстра цієї страви Рибака Віталія Володимировича, сільського голови 2008-2015 рр.

На початку концерту Микола Леонідович поіменно згадав усіх односельців, які перебували в зоні АТО, після чого всі присутні акапельно заспівали гімн нашої держави.

Справжнє свято подарували глядачам учасники святкового концерту. На сцені були виступи дорослих і дітей різного віку, наймолодшим з яких виконалось лише 4 роки. Багато вихованців студій ЦКМ, які приймали участь у концерті, замаються лише один місяць, але їх щирі емоції не залишили байдужими глядачів. Протягом усього концерту панувала атмосфера піднесеного настрою та родинного свята.

По завершенню концерту директор Центру культури та мистецтв Анна Анатоліївна Клименко привітала всіх учасників і глядачів з річницею ЦКМ та вручила керівникам студій солодкі подарунки – святкові торти – для вихованців ЦКМ. Окремо подякували всі учасники свята Ходосівській сільській раді та сільському голові Пянчуку Миколі Леонідовичу за підтримку у формуванні і впровадженні нової стратегії розвитку культурного сектору місцевої громади. Анна Анатоліївна також запросила на сцену членів батьківського комітету ЦКМ Наталію Перець та Аллу Войтюк, яким Микола Леонідович вручив подяки за активну участь у розвитку Центру культури та мистецтв села Ходосівка. Так, за підтримки Алли та Валерія Войтюк колектив спортивно-хореографічної студії «Дивограція» придбав костюми та спортивний інвентар для концертних виступів. Також за їх участю було успішно вирішено питання щодо передачі до ЦКМ площі на другому поверсі. А сім’я Наталії Перець допомогла в облаштуванні зали ЦКМ хореографічним станком, без якого не можливі заняття танцювальних та спортивно-хореографічних колективів.

Свято продовжили майстер-класи від керівників прикладних гуртків та студій ЦКМ та гостей свята – викладачів школи бального танцю «Lucky Step», а також козацькі забави від історично-етнографічної студії «Козацька фортеця». У вечорі святкового дня ЦКМ запросив молодь на дискотеку з оригінальним сюрпризом від керівника студії «Козацька фортеця» Сабіни Регульської, яка подарувала світлове шоу на честь першої річниці ЦКМ.

Ми щиро вдячні всім учасникам свята за створення казкової феєрії настрою і незабутніх вражень. Перед усім – нашим талановитим діткам, які займаються в колективах ЦКМ с. Ходосівка. Спасибі Ходосівській сільській раді за надану підтримку в організації свята, а також нашим гостям – викладачам та вихованцям школи бального танцю «Lucky Step».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *