З ДНЕМ СЕЛА, ХОДОСІВКА!

СПІВАЛИ, ТАНЦЮВАЛИ, РОЗВАЖАЛИСЬ – ВЕСЕЛИЛИСЬ ДОСХОЧУ!

21-го травня 2017 року в с. Ходосівка Києво-Святошинського р-ну відбулось яскраве весняне свято – родинний фестиваль «ХОДОСІВКА», присвячений Дню нашого села. На фестивалі працювали різні творчі майданчики – виставка картин, ярмарок художніх виробів, майстер-класи з різної техніки прикладного мистецтва (орігамі, декупаж, лялька-мотанка та ін.), а також концертна сцена для бажаючих продемонструвати свої вокальні і танцювальні здібності. Чимало Ходосівських родин прийняли участь у роботі фестивалю. Але не лише місцеві таланти радували своїми уміннями глядачів – до Ходосівки завітали творчі родини з сусідніх Підгірців, Лісників, Хотова, Обухова, Києва.

Розваги на святі тішили всіх – і дітей, і дорослих. З самого початку роботи фестивалю малеча приймала участь в цікавій пригоді разом з Котигорошком. Діти шукали приховані інгредієнти до святкового кулішу та  долали різні перешкоди. На бажаючих навчитись виготовляти ексклюзивні речі чекали майстер-класи, які проводили талановиті родини – Громових з Києва, Горбачових з Підгірців та надзвичайно творчий склад Ходосівських майстрів – родини Барабаш, Комарницьких, Ільченко, Уколенко. Вразила своїми професійними роботами родина Фещенко, яку представляли на ярмарці Лілія Дмитрівна разом з сином Сергієм. Лілія Дмитрівна – справжня майстриня з художнього розпису по дереву, роботи якої варті персональної виставки, і ми дуже вдячні їй за участь у нашому фестивалі. Не на мить не залишалась без уваги жінок презентація робіт Гулевич Оксани, яка пропонувала прикраси на різні смаки для будь якого віку. Долучилась до ярмарку і шкільна родина, яка представила роботи з вишивки, виготовлені школярами. А на фасаді Центру культури та мистецтв для шанувальників прекрасного була розташована виставка картин з бісеру, які надали місцеві майстрині.

Офіційну частину фестивалю розпочав виступ сільського голови Миколи Леонідовича Пянчука. Микола Леонідович привітав односельців і гостей Ходосівки зі святом та відзначив почесними грамотами родини, які багато років проживають у шлюбі, багатодітні родини, які зразково виховують своїх дітей, а також односельців, які внесли чималий вклад у розвиток Ходосівської громади. Після офіційного відкриття фестивалю Центр культури та мистецтв с. Ходсівка розпочав святковий концерт виступом хору «Червона калина». Учасники хору були першими виконавцями пісні «Ходосівка моя, Ходосівка», слова до якої написав місцевий поет Корнієнко Микола Савович. На зміну хору «Червона калина» на сцену вийшли вихованці фольклорно-етнографічної студії, яких підготувала керівник студії Олена Видрич.  Маленькі артисти привітали вокалістів хору та виступили з власною надзвичайно запальною програмою. Приємним дебютом був виступ студії сценічної мови та акторської майстерності «Веселка». Наймолодшим вихованцям цієї студії виконалось лише 3-4 роки. Малеча виразно читала вірші та разом з керівником студії Оксаною Проценко виспівувала веселих пісень. Родзинкою виступу стали веселкові кульки, які діти після виступу запустили в небо. Взагалі, на цьому концерті було багато дебютів і прем’єр. Так, спортивно-хореографічна студія «Дивограція» порадувала новими композиціями від старшої та молодшої груп. Наймолодші гімнастки подарували глядачам хореографічну композицію «Черепаха», а старша група разом з керівником Анною Клименко поділилась секретом, як у дівчат з цієї групи проходить урок хореографії. Несподіваним сюрпризом для глядачів став запальний танок у виконанні мам, які займаються в клубі за інтересами «Жіночність» і ходять на заняття з Альтернативної гімнастики для жінок. Варто зазначити, що костюми для мам і маленьких гімнасток розробила та пошила керівник студії дизайну одягу «Стильна штучка» Марія Луценко. Взагалі, багато жінок, які водять дітей до Центру культури та мистецтв, також відвідують різні студії та секції. Дебютом цього навчального року можна також вважати виступ наймолодшого колективу ЦКМ – молодіжного самодіяльного об’єднання «Freespace», який під керівництвом Ірини Кулеша виконав стильну сучасну хореографічну композицію. Протягом усього концерту Центру культури та мистецтв звучали чудові пісні у виконанні вокалістів ансамблю «Передзвін», яких підготувала керівник ансамблю Олена Космина. На фіналі концерту директор Центру культури та мистецтв Анна Анатоліївна Клименко вручила пам’ятні подарунки родинам, які приймали участь у концертній програмі ЦКМ.

Святковий концерт продовжив виступ шкільної родини на чолі з директором Ходосівської загальноосвітньої школи Наталією Василівною Ярошенко, виступ малечі дитячого садочка «Водограй» та чудові виступи співучих родин села Ходосівка – Буйовських, Комарницьких, Ільченко. Зворушливо та емоційно звучали пісні у виконанні Валентини Володимирівни Ключинської і Таїсії Мартинів.

Родинне свято не буває без гостей та їх щирих вітань. На наш родинний фестиваль також завітали гості. Привітати учасників фестивалю приїхали професійні артисти різних жанрів. Це – ансамбль народної музики «Веселі музики» та вокалістка Національної філармонії України Тетяна Школьна. Також із святковим виступом завітали два надзвичайно яскравих колективи – спортивно-хореографічний ансамбль «Візінова» та шоу-група «Альтана». Приємним і несподіваним сюрпризом для всіх учасників фестивалю став виступ нашого односельця – Народного артиста України Павла Зіброва. Глядачі не могли втриматись на місці і протягом всіх виступів танцювали і підспівували артистам. А щоб співати і танцювати було веселіше Ходосівська сільська рада запросила всіх учасників і гостей фестивалю відвідати святкового кулішу та короваю. Тож, наспівались, натанцювались та смачно відпочили!

Дякуємо всім учасникам і гостям фестивалю – родинам, які приймали участь у виставці, ярмарку, майстер-класах та концертній програмі, вихованцям і керівникам ЦКМ, школи та садочка с. Ходосівка, неперевершеним ведучим агенції «Kings Party», артистам Національної філармонії України, Народному артисту України Павлу Зіброву, колективам та керівникам спортивно-хореографічного ансамблю «Візінова» та шоу-групи «Альтана». Спасибі сільському голові Миколі Леонідовичу Пянчуку та співробітникам Ходосівської сільської ради за участь в організації фестивалю.

ВИСТАВКА, ЯРМАРОК, МАЙСТЕР-КЛАСИ, РОЗВАГИ ДЛЯ ДІТЕЙ.

ОФІЦІЙНЕ ВІДКРИТТЯ ФЕСТИВАЛЮ. СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ ЦКМ.

«РОДИННИЙ КОНЦЕРТ» ТА «РОДИННИЙ КУЛІШ».

ВІТАННЯ ГОСТЕЙ ФЕСТИВАЛЮ – АРТИСТІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ФІЛАРМОНІЇ УКРАЇНИ, НАРОДНОГО АРТИСТА УКРАЇНИ ПАВЛА ЗІБРОВА, СПОРТИВНО-ХОРЕОГРАФІЧНОГО АНСАМБЛЮ «ВІЗІНОВА», ШОУ-ГРУПИ «АЛЬТАНА».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *