СВЯТО МОЛОДІ В ХОДОСІВЦІ

Щорічно в останню неділю червня в Україні відзначається День молоді. В Ходосівці 24-го червня напередодні цього дня до пізнього вечора було весело і шумно, адже свято влаштовувала молодь, яка уособлює творчість і натхнення, енергію і запал, пізнання і самоствердження. Саме молодь –  сьогоднішні учні, студенти, молоді працівники та підприємці – сьогодні визначають шляхи розвитку України.

На святковому майданчику біля нашого Центру культури та мистецтв протягом усього свята одне дійство змінювало інше. Були пригоди у пошуку відповіді на таємничий лист із загиблого кораблю. Спеціально запрошені гості – учасники етнографічно-історичного клубу «Самбатас» здивували присутніх своєю незвичайною програмою.  Були таємничі лицарі часів хрестових походів, які навчали майстерності володіти списами та продемонстрували свій майстер клас у бойовому мистецтві. Були козаки з гарматою, які запропонували всім присутнім постріляти з цієї незвичайної зброї. Справжня сова покорила гостей свята своєю дружелюбністю та вмінням позувати для фотографа. Наші вокалісти тішили своїми голосами і дарували запальний настрій, налаштовуючи на танцювальні ритми. Учасники молодіжного самодіяльного об’єднання «Free Space» протягом дня влаштовували різні розваги для дітей і молоді та вразили всіх учасників свята своєю новою хореографічною композицією, яку підготували спеціально до Дня молоді. Для бажаючих розім’ятись на танцювальному майданчику була влаштована дискотека. Феєричним завершенням свята стало фаєр-шоу від справжніх майстрів вогняного мистецтва Сабіни і Дена – запрошених гостей з етнографічно-історичного клубу «Самбатас».

Дякуємо всім, хто приймав участь у підготовці свята: керівникам студій та учасникам гуртків ЦКМ; нашим гостям – учасникам етнографічно-історичного клубу «Самбатас» та керівникам цього колективу Регульським Сергію і Сабіні; Ходосівській сільській раді та сільському голові Пянчуку Миколі Леонідовичу.

Щиро бажаємо всім миру, радості, професійного і кар’єрного зростання в рідній країні, успіхів у втіленні сміливих планів та справ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *