УСІМ НЕБАЙДУЖИМ

 

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

Село Ходосівка розташоване у передмісті, тому облюбоване багатьма киянами та уподобане для проживання або ведення бізнесу.

Та не багато столичан поки що знають і переймаються екологічними проблемами котрі давно не дають спокою жителям села.

Безпосередня близькість Ходосівки до сміттєзвалища твердих побутових відходів (полігон № 5), «потужності» якого використовує місто Київ для практично стихійного захоронення відходів змінила, колись, екологічно чистий край.

Річечка Питель, що петляє по селу своїми водами зі сторони села Підгірці, несе фільтрат зі сміттєзвалища, сморід якого знищує бажання оселитися біля цієї водойми. Коли в Ходосівці дме вітер з Підгірців – здається, що знаходишся безпосередньо на станцію аерації. Вода в свердловинах садиб здебільшого використовується лише для поливу городини у літку.

Жителі села стурбовані таким сусідством та діяльністю сміттєзвалища.

За інформацією, з року в рік його планували законсервувати і не використовувати. Роками накопичені відходи мали переробляти на збудованому за новітніми іноземними технологіями заводі поряд з полігоном. Екологічне лихо необхідно зупинити, на це очікують Ходосівчани.

Час іде, сміттєзвалище приймає спеціальні авто з Києва, річка Питель несе фільтрат…

Звертаємось до Вас аби привернути увагу новообраної влади до екологічного лиха, та зупинити його стрімке розростання, зберегти НАШЕ довкілля від знищення.

З надією,

Ходосівський сільський голова

Микола Пянчук

One thought on “УСІМ НЕБАЙДУЖИМ

  • Липень 16, 2017 at 2:45 am
    Permalink

    Так і є. Обстеження дамби показало її аварійний стан. Через неї протікає фільтрат і тече в сторону Креничів та Ходосівки. Дивно поводить себе сільрада Підгірць, перешкоджаючи реконструкції дамби. Таке враження , що сільраді Підгірць важливе протистояння з КМДА , а не збереження навколишнього довкілля та екологічного стану сусідніх сіл .

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *